В Україні запрацював ресурс з надання психологічної допомоги

Консультація психолога

В останні тижні більшість українців потерпає від депресій та психічних розладів, пов’язаних з жахіттями розв’язаної Росією війни. Моральний стан громадян, що й так страждав від соціально-економічних негараздів, в рази погіршився з початку конфлікту.

Портал психологів GO!Psy – новий ресурс у мережі інтернет, що має на меті допомогти користувачам уникнути психологічних проблем та навести лад у власному житті у непростий для країни час. Зокрема, проєкт дає можливість скористатися послугами таких спеціалістів як:

  • бізнес-коуч;
  • психолог;
  • коуч;
  • сексолог;
  • психотерапевт;
  • тренер з інтимного фітнесу;
  • консультант;
  • лайф-коуч;
  • астролог.

Послугами фахівців можна скористатися як очно, так і в режимі онлайн-консультацій. Проєкт реалізується у таких містах країни як Київ, Львів, Одесса, Дніпро, Харків.

Спеціалісти ресурсу допомагають позбутися різноманітних страхів та фобій, побороти депресію та апатію, налагодити стосунки з дітьми та другими половинками. Питанню взаємовідносин статей приділено особливо увагу, як одному із найбільш актуальних для користувачів. Зокрема, фахівці допомагають позбутися самотності, побороти складності у відносинах, знайти вирішення проблеми любовного трикутника.

Щоб отримати професійну консультацію, користувачу можна залишити заявку з описом наявної проблеми – спеціалісти проєкту зв’яжуться з юзером для надання допомоги. Також можна самостійно скористатися пошуком спеціаліста, застосувавши спеціальні фільтои. Для цього варто обрати офлайн чи онлайн заняття, вказати тему проблеми, обрати спеціальність фахівця, консультації якого потребуєте, обрати вартість послуги.

Послугами ресурсу можуть скористатися і самі фахівці з психологічних консультацій, яким проєкт допоможе знайти нових клієнтів та покращити матеріальне становище.

Щоб скористатися послугами порталу психологів GO!Psy спеціалісту слід надати інформацію про себе, завантажити копії дипломів, сертифікатів та інших наявних документів про здобуту освіту. Також доведеться обрати тематику, у якій фахівець орієнтується краще всього, встановити вартість надання послуг та обрати спосіб у який вони будуть надаватися. Серед останніх можливі онлайн та офлайн консультації, вебінари, онлайн-курси, методичні матеріали, пакетні консультації.

На популярність спеціаліста впливають відгуки та оцінки вдячних користувачів, тому психологи зацікавлені у наданні якісних послуг, а користувачі можуть бути впевнені, що отримають саме ту допомогу, що їм необхідна.

Комментарии
Поделиться