Олександрійські активісти продовжують боротьбу за розблокування переходу між вулицями

Прохід між вулицями

Протистояння триває вже майже два роки

Активісти в Олександрії продовжують боротьбу за розблокування переходу між вулицями Сокальского та Студентською. Про це, з посиланням на інформовані джерела, повідомляє портал ПІ у п’ятницю, .

Як розповіли порталу ПІ, мова йде про прохід біля будинку за адресою Сокальського,31. Стежка дає можливість безперешкодно у найшвидший спосіб потрапити з вулиці Сокальського на Студентську і навпаки. Втім, територія, що належить міській громаді, стала предметом довготривалої дискусії.

Попервах прохід перекрили парканом із бетонних плит. Встановленням займалися співробітники КП «Благоустрій» на вимогу Геннадія Лоцмана, який на той час керував даним підприємством. Численні звернення активістів до Управління ЖКГ, архітектури та містобудування Олександрійської міськради, що тривають з листопада 2019 року, не дали результатів (напевно, тому що на той час керівником даного відділу був вищезгаданий пан Лоцман. Тому виходить так, що він читав скарги сам на себе).

У відповідь приходили лише стандартні відписки. Звернення до поліції також нічого не дало, на словах співробітники поліції пообіцяли, що впродовж 30 днів будуть вживати якихось заходів, але вочевидь, даний випадок порушення адміністративного кодексу не було навіть зареєстровано.

Тоді силами активістів частину паркану, яка блокує прохід було знесено. При цьому були присутніми прибічники встановлення огорожі. Більша частина з них проживає у сусідньому будинку і мотивує встановлення паркану тим, що «до нас носять сміття з інших вулиць».

Активісти пояснюють, що для нелегального вивезення сміття перехід не є перешкодою, але для місцевих мешканців його блокування створює суттєві проблеми – щоб потрапити до місця призначення доводиться обходити півкварталу. Після знесення паркану, прихильники перекриття проходу заклали його гіляччям. Активісти розчистили стежку, але залишки дерев там знову з’явилися.

Перехід

Комментарии
Поделиться