Як придбати державну нерухомість за вигідною ціною

Фото - Приобретение недвижимости

У 2018 році ринок нерухомості, що є власністю держави, став доступним для всіх охочих, а не лише для “своїх”. Саме у 2018 році з’явилася електронна система Prozorro Продажі — місце, де можна придбати різноманітні лоти за ціною часто нижчою за ринкову.

Як можна придбати державну нерухомість у системі Prozorro Продажі

Для того, щоб стати покупцем такої нерухомості, достатньо взяти участь в аукціоні за вибраним лотом та запропонувати найбільш вигідну ціну. Ось так виглядатиме алгоритм ваших дій:

  1. Оберіть електронний торговий майданчик, підключений до системи Prozorro Sale, та зареєструйтеся на ньому. Радимо обирати найбільший майданчик, так ви отримаєте підтримку досвідчених фахівців у сфері державних аукціонів та зможете проконсультуватися з ними на будь-якому кроці.
  2. За допомогою пошукових фільтрів знайдіть на майданчику потрібний лот — об’єкт нерухомості, що підходить вам за місцем розташування, ціною та іншими показниками.
  3. Подайте заявку на участь в аукціоні за обраним лотом та запропонуйте свою ціну за лот. Вона має бути не меншою за стартову (ціну, яку встановив продавець, коли публікував оголошення аукціону).
  4. Дочекайтеся аукціону та візьміть у ньому участь. На кожному кроці аукціону вам потрібно буде залишати без змін чи підвищувати свою цінову пропозицію. Перемагає той учасник, який запропонує найвищу ціну.
  5. У разі перемоги укладіть договір з продавцем.

Лише п’ять кроків знадобиться вам для придбання потрібної вам нерухомості, що допоможе вам масштабувати ваш бізнес.

Які ще лоти можна придбати в системі Prozorro.Продажі

В Prozorro.Продажі можна придбати різноманітні лоти, асортимент яких постійно збільшується:

● нерухомість різного масштабу: від комірчин до ангарів та готелів;

● виробничі потужності;

● земельні ділянки;

● транспортні засоби;

● робочу техніку;

● деревину;

● права вимоги за кредитами;

● коштовності;

● права на видобуток корисних копалин;

● вагони тощо.

Незабаром в системі також будуть виставлені в’язниці, які більше не використовуються за призначенням.

Всі доступні в Прозорро.Продажі лоти можна знайти за посиланням: https://smarttender.biz/auktsiony-na-prodazh-aktyviv-derzhpidpryemstv/

Чим вигідно купувати нерухомість у Prozorro.Продажі

Стартова ціна за лоти в системі визначається в результаті попередньої оцінки. Зазвичай вона нижча за ринкову, тому підприємці, які купують об’єкти саме через аукціон, мають можливість суттєво зекономити кошти. Окрім цього, державна нерухомість знаходиться в зручних локаціях (часто — в центрі населених пунктів), що є найкращим рішенням для розвитку бізнесу.

Комментарии
Поделиться